Survivor sürgün kampı nedir, nasıl olacak? 2022 Survivor sürgün kampına kim gitti?

...
Magazin

Survivor sürgün kampı nedir, nasıl olacak? 2022 Survivor sürgün kampına kim gitti?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor'a yeni kurallar getirildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da farklı kurallarıyla Survivor çok konuşulacak. İlk bölümde Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor sürgün kampı nedir, nasıl olacak? İşte 2022 Survivor'ın yeni kuralları... 

SURVİVOR SÜRGÜN KAMPI NEDİR, NASIL OLACAK?

 Survivor 2022 de bu sezon ilk kez uygulanacak yeni kurallar, Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor sürgün kampına kim gidecek? Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan eleme adayı seçilen kişi, eleme gününe kadar takım arkadaşlarından ayrı bir yerde kalacak ve oyunlara katılamayacak. Toplam 4 gün sürecek olan sürgün kampına her gün birer eleme adayı eklenerek toplam 4 kişi sürgün kampında yaşayacak. Beşinci günde ise 4 kişi arasından biri adaya veda edecek.

 ACUN ILICALI AÇIKLADI 

"Survivor'da bu yıl ilk haftaya mahsus olmak üzere 'sürgün kampını' başlatıyoruz. İlk giden kişi, bir gün boyunca tek başına kalacak. Bu akşam bir yarışmacıyı sürgün kampına yollayacaksınız. Yarın bir dokunulmazlık daha oynayacaksınız, ikinci yarışmacı da sürgün kampına gidecek. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor a veda edecek. Hiçbir şekilde oyunlara girilemeyecek. 4 gün boyunca bu arkadaşlar kimseyle iletişim kurmayacak.

"PERFORMANS BİRİNCİLERİNE AVANTAJ

 Acun Ilıcalı ikinci değişikliği de şu sözlerle açıkladı: İkinci radikal değişiklik de şu artık performans birincilerine daha çok avantaj sağlıyoruz. Performansı iyi olan yarışmacılar dokunulmazlık sahibi olacak. Her hafta ilk dokunulmazlık akşamındaki konseye kadar son bir haftanın performansına bakacağız. Böylece kendinizi güven altına alma şansınız olacak. Çok başarılıysanız Survivor'da elenme ihtimaliniz azalacak.