Bill Gates çip iddialarına yanıt verdi Bu haberler de ilginizi çekebilir

...
Gündem

Bill Gates çip iddialarına yanıt verdi Bu haberler de ilginizi çekebilir

Microsoft'un kurucusu Bill Gates , koronavirüs pandemisinin ne zaman biteceğinden, aşılar ve çip takılması iddialarına kadar birçok soruya cevap verdi. Twitter hesabına gelen soruları yanıtlayan Gates'e, "Salgın nasıl ve ne zaman bitecek?" ve "Omicron, 'Covid ile yaşayabileceğimizi' gösteriyor mu? Yoksa 2022 de köşede başka tehlikeli varyantlar mı var? "Ülkeler Omicron dalgasını deneyimledikçe sağlık sistemleri zorlanacak. Ağır vakaların çoğu aşılanmamış insanlar olacak." dedi. 

KOLLARA ÇİP KOYMAK MANTIKLI DEĞİL, NEDEN BUNU YAPMAK İSTEYEYİM Kİ 

Gates e daha sonra aşı ile insanlara çip takacağı yönündeki iddialar soruldu. Bu komplo teorileri karşısında şaşkınlığını dile getiren Gates, Sen, ben ve Tony Fauci gibi insanlar çok fazla yanlış bilgiye maruz kaldılar derken, Bunları beklemiyordum. Gates Kollara çip takmak bana mantıklı gelmiyor, bunu neden yapmak isteyeyim? Neden bunu yapmak isteyeyim ki? 

ENFEKSİYONU ÖNLEYEN VE UZUN YILLAR SÜREN AŞILARA İHTİYACIMIZ VAR 

Microsoft un kurucusu son olarak koronavirüs aşısıyla ilgili gelen soruyu da yanıtladı. Gates, Elimizdeki aşılar ciddi hastalıkları ve ölümleri çok iyi önlüyor ama iki önemli şeyi kaçırıyorlar derken, Öncelikle enfeksiyonlara izin veriyorlar ve süre sınırlı görünüyor. derken, "Öncelikle enfeksiyonlara izin veriyorlar ve süre sınırlı görünüyor. Yeniden enfeksiyonu önleyen ve uzun yıllar süren aşılara ihtiyacımız var.' PANDEMİYİ BİLMİŞTİ! Almanya İçişleri Bakanı Nancy Feser, mesajlaşma uygulaması Telegram'ın, ülkeye resmi bir temsilci atamaması halinde uygulamayı yasaklayabileceklerini söyledi. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından Facebook ve WhatsApp ta e-dolandırıcılık saldırıları arttı. Çatı şirket Meta, kullanıcılara şifre uyarısı yaptı.